Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Ванни

2765грн
2850грн
2936грн
2765грн
4418грн
4418грн
2765грн
2850грн
2936грн
4418грн
4560грн
4560грн
2850грн
2936грн
2765грн
2850грн
2936грн
23200грн
20300грн 23200грн
20300грн 23200грн
30067грн
Показано 1 по 40 з 730 (Всього сторінок 19)


Останні відгуки

Анастасия  2018-08-28
Здравствуйте.Я не пойму что то...Я с Хмельницкого.То могу я заказать данную ванную?Она в Хмельницком находится? к Акрилова ванна Atlantis C-3049 180х85х73
Олег  2018-07-17
Бысто и без проблем. Покупкой доволен, парни молодцы. к Ванна акрилова BESCO MODERN 130х70 (соло) без ніжок
Олег  2018-02-18
Скільки буде коштувати доставка до м.дубровиця рівненська область к Акрилова ванна Atlantis C-3049 180х85х73Акрилові ванни.

На ринку сантехнічної продукції акрилові ванни з'явилися відносно недавно, але це не завадило їм здобути статус безперечного лідера продажів по всьому світу. Ще пару десятків років назад багато в Україні про полімері навіть і не чули, в той час як в розвинених європейських країнах цей синтетичний матеріал вже встиг завоювати популярність, до того ж технологія виготовлення ванн з нього гранично проста. Купити акрилову ванну можна в нашому інтернет-магазині «Dush.com.ua», асортимент якого вас приємно здивує. «Чим же така хороша дана сантехніка?», - запитаєте ви. Чого-чого, а достоїнств у акрилових ванн більш ніж достатньо.

Переваги акрилових ванн:

Багато виробників дають на акрилові ванни гарантію 10-20 років, але це зовсім не означає, що після закінчення цього терміну виріб вийде з ладу. Безумовно, за стільки значний період така ванна може зовні постаріти, і то не факт, тим більше, якщо за нею був забезпечений належний догляд. У будь-якому випадку, колір залишиться тим самим, він не зблякне, та й подряпин практично не буде видно, адже будь-які механічні пошкодження на акрилі можна без особливих зусиль відреставрувати, зачистивши місце пошкодження найменшої наждачним папером.

Таким чином, до числа головних достоїнств ванни з акрилу можна віднести:

1.     міцність, завдяки якій навіть падіння в ванну важкої речі не призведе до серйозних наслідків;

2.     легкість, значно спрощує процес транспортування і монтажу;

різноманітність форм і розмірів, що дозволяє підібрати підходящий варіант для ванної кімнати абсолютно будь-якого дизайну;

3.     простота догляду. Для підтримки акрилової ванни в зразковому порядку немає необхідності в застосуванні якихось спеціальних миючих засобів.

Даний перелік був би неповним без властивостей акрилу, що зберігають тепло, завдяки яким вода в ємності довше, ніж, наприклад, в чавунній ванні, остигає. Плюс до всього, в більшості випадків, акрилові ванни - гідромасажні, що дозволяє поєднувати приємне з корисним.

Технологія виробництва:

Що ж являють собою акрилові ванни? Почати варто з того, що основним конструкційним матеріалом для їх виготовлення служить сантехнічний акрилу, також званий метакрілом. На відміну від промислового, в його склад входять специфічні добавки, що перешкоджають життєдіяльності бактерій, грибів, плісняви ​​та інших мікроорганізмів. Варто відзначити, що всі виробники використовують голландський сантехнічний акрил, зважаючи на відсутність альтернативи.

Технологія виробництва акрилових ванн досить проста і передбачає наступні етапи:

нагрівання листа акрилу під впливом високих температур до пластичного стану;

накладення отриманої маси на форму майбутньої ванни;

вдавлення пластичного акрилового листа в форму за допомогою спеціального обладнання;

армування ванни - зміцнення зовнішньої сторони отриманої чаші скловолокном або поліуретановим композитом, кожен шар яких покривається поліефірної смолою.

Варто відзначити, що вищеописаний спосіб виробництва не єдиний. У деяких випадках використовується литтєвий метод, але отримана в такий спосіб продукція не може похвалитися високими якісними характеристиками.

Різноманітність акрилових ванн

Ванни з акрилу, на відміну від тих, що виготовлені з інших матеріалів, характеризуються різноманітністю не тільки колірної гами, а й форм. За даним критерієм вони класифікуються на:

 

1.      кутові

2.      симетричні

3.      симетричні;

Залежно від таких параметрів як висота, ширина і довжина, ванни мають різний обсяг.

 

Придбати будь-яку з перерахованих вище за формою моделей можна в нашому інтернет-магазині «Dush.com.ua», де представлені акрилові ванни від провідних виробників сантехніки. До того ж ми пропонуємо своїм клієнтам зручні сервіси з підбору відповідного варіанту вироби, та й цінова політика у нас досить демократична.