Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Про нас

Dush.com.ua – інтернет магазин сантехніки з власними виставковими залами, де представлений великий асортимент товарів на будь-який смак.

 

 

Чому варто вибрати Dush.com.ua?

• Надійність. Замовивши у нас товар, Ви не ризикуєте втратити гроші, оскільки оплата здійснюється при його отриманні у відділенні Нової Пошти або кур'єру безпосередньо після його доставки і перевірки.

• Економія фінансів. Ви отримуєте товар з "перших рук", оскільки ми є прямим постачальником продукції на український ринок.
 

• Економія часу. Ви не витрачаєте свій дорогоцінний час на відвідування магазинів у пошуках потрібного товару. Вибрати і замовити потрібну продукцію на нашому сайті, а також отримати повну інформацію про товар Ви можете не виходячи з дому, в будь-який зручний час.

• Тільки якісна продукція. Уся представлена ​​продукція сертифікована, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, має офіційну гарантію.

• Тільки позитивні емоції. Ми надаємо для наших клієнтів знижки і проводимо масу акцій. Тому, відвідавши саме наш магазин, Ви отримаєте тільки приємні враження і будете задоволені вибором нашої продукції.
 

• Повна інформація про товар. У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість отримати докладну консультацію у виборі товару, а також вичерпную інформацію про нього. Крім того на сайті Ви побачите відгуки про вже придбаних товарах нашими покупцями і самі можете їх залишити, щоб допомогти іншим покупцям визначитися з вибором товару.           

  Наша команда працює на вітчизняному ринку з 1994 року, тому, знаючи смакові переваги, побажання і вимоги наших покупців, реалізує виключно якісну продукцію, яка служить довгі роки.

 

Будемо раді бачити Вас за адресою: Україна, м Київ, вул. Миропільська, 39, час роботи виставкових залів в розділі зв'язатися з нами.