Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Санфаянс

Уточнити пошукОстанні відгуки
Санфаянс

 

Такі невід'ємні елементи санвузла або ванної кімнати, як унітази, умивальники, біде і пісуари, нерідко називають простим і ємним терміном - санфаянс. По суті, в цьому немає помилки, з огляду на те, що переважна більшість сантехнічних виробів виготовляється з фаянсу. Мало кому відомо, що даний матеріал - це та ж кераміка, однак більш високої якості.

Придбати санфаянсові сантехнічні вироби та аксесуари до них можна в нашому інтернет-магазині «Dush.com.ua», де вашій увазі представлені:

 • унітази, а також бачки і сидіння до них;
 • пісуари;
 • умивальники;
 • біде;
 • п'єдестали і Напівп'єдестали для раковин;
 • різноманітні аксесуари.

Санфаянс в інтер'єрі ванної кімнати

Активне застосування санфаянса для виготовлення сантехніки обумовлено декількома факторами, серед яких різноманіття видів, відмінні естетичні властивості і міцність. Вироби з цього керамічного матеріалу можуть мати найрізноманітніші форми і кольору. Більш того, вони гармонійно вписуються в інтер'єри ванних кімнат і санвузлів, для оздоблення стін, стелі та підлоги яких використовувалися дорогі матеріали. Така сантехніка нітрохи не поступається їм за своїм зовнішнім виглядом і виглядає досить дорого і солідно.

Переваги сантехнічних виробів з санфаянса

Санфаянс в порівнянні з іншими матеріалами, використовуваними для виробництва сантехнічних виробів, має ряд дуже істотних переваг:

 • гігієнічність;
 • довговічність;
 • простота догляду;
 • міцність;
 • стійкість до потемніння і розтріскування;
 • вологостійкість;
 • відмінні естетичні властивості.

Ще одна важлива перевага умивальників, унітазів, біде і пісуарів з фаянсу - це те, що їх стінки часто мають невелику товщину (близько 1-2 см). Багатьом цей параметр може здатися несуттєвим, однак саме він дозволяє уникнути відчуття масивності і громіздкість. Тонкі санфаянсові вироби створюють враження витонченості і легкості конструкції, тому не обтяжують інтер'єр ванної кімнати або санвузла.

На сьогоднішній день сантехніка з фаянсу виконується в самих різних стилях - починаючи від модерну і закінчуючи класикою, плюс до всього буває, як стандартного виконання, так і незвичайних форм.

Варто відзначити, що експлуатаційні і технічні параметри санфаянса, які є визначальними у виборі сантехніки з нього, залежать в першу чергу від якості вихідних речовин (білої глини, глазурі і т.д.), а також застосовуваного технологічного способу їх обробки. Найважливішим етапом на шляху створення санфаянса, відповідного найвищим вимогам, є випал. Чим довше матеріал піддається термічній обробці, тим вище будуть його якості і характеристики міцності.

 Переваги придбання сантехнічних виробів з санфаянса в нашому інтернет-магазині

Купити санфаянс, завдяки нашому інтернет-магазину «Dush.com.ua», дуже просто. Достатньо всього лише вибрати з числа представлених товарів той, що максимально відповідає вашим запитам і оформити заявку. Багато часу дана процедура не займе, так як для зручності користувачів на сайті передбачені сервіси сортування і порівняння товарів.

Плюс до всього, ми пропонуємо широкий вибір сантехніки з санфаянса від провідних виробників, якість продукції яких вже по достоїнству оцінили мільйони людей по всьому світу. Проте, головний аргумент на нашу користь - це, безумовно, демократична цінова політика.