Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Бойлери

Показано 1 по 40 з 167 (Всього сторінок 5)


Останні відгуки

Дима  2016-06-17
Хороший бойлер, который у меня уже больше чем 3 месяца. Бойлер хорошо греет и мне нравится. к Водонагрівач Atlantic HM 080 D400-1-M
Юра  2016-06-17
Бойлер я считаю в среднюю цену, но служит мне очень хорошо и трудностей в настройке нету. к Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 050 D400-2-BC
Алекс  2016-06-17
Не плохой бойлер, который служит уже полгода. Заказ пришел быстро. к Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400-2-BCЗавдяки плодам цивілізації сьогодні ми користуємося сантехнікою, яка значно покращує умови нашого життя. Така техніка, як бойлери, затребувана майже в кожному будинку, адже гаряча вода - неодмінна умова комфортного життя. Бойлери - це невід'ємний елемент комфорту.

Якщо ви мрієте про цілодобову гарячу воду і ваш комфорт, тоді наша спеціалізована компанія, маючи багаторічний досвід в продажу сантехніки, допоможе вам купити бойлери. Для цього вам навіть не потрібно залишати свої апартаменти, адже ви можете переглянути всі в каталозі на інтернет-сайті та вибрати підходящий варіант.

 

типи бойлерів

В даному розділі важливо вибрати для себе саме той бойлер, який підійде за всіма параметрами: обсяг, конструкція, розміри і т. П.

  • Накопичувальні бойлери - це техніка, яка нагріває воду за принципом: наповнює резервуар водою і нагріває її до певної температури. Плюси даного типу: кілька кранів, вода довгий час залишається гарячою, мінімальні витрати електроенергії, можна використовувати при маленькому напорі води. Мінус - якщо ви витратили весь обсяг води, то потрібно почекати до наступного нагрівання;
  • Проточні бойлери - це прилади, де вода протікає в трубці, в якій є електронагрівач. Плюси: компактність техніки, швидке нагрівання і невичерпні обсяги. Мінуси даного приладу: тільки один кран, живити його потрібно безпосередньо від електрощита, максимальна температура тільки 50 ° С, а також потрібен сильний напір води.

Вибирати, який бойлер підійде у вашу ванну кімнату, вам, але, звичайно ж, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями.

 

Принципи дії бойлерів

 Щоб купити сантехніку, потрібно спочатку все про неї дізнатися: про принципи дії, про способи нагріву і т. д. Тільки тоді ви зможете успішно придбати те, що вам потрібно.

Існує кілька способів нагрівання. Тут ми розглянемо електричний і газовий. Електричний працює від мережі, за допомогою чого спіраль всередині нагріває воду. У міру використання води, резервуар наповнюється холодної і нагрівається, щоб забезпечити безперервний потік гарячої води. Такі прилади прості у використанні і безпечні для здоров'я. Саме такі часто встановлюються в квартирах.

Газові бойлери - більш продуктивні в обсязі води, ніж електричні. Але мінусом даної техніки є складна монтування та багаторівневе підключення до водопостачання. Такі бойлери встановлюють в будинках, де присутні часті проблеми з гарячою водою, а також у великих приватних будинках.

Витрати води

Потрібно враховувати, що витрата води завжди перевищує очікуване. Чим більше в квартирі живе людей, тим більший потрібний обсяг води. Середній нагрів води в бойлері - 4.5 літрів в хвилину, що, загалом, досить для щоденних побутових справ. Для сімей, де водою користується багато її членів, відповідно, потрібно придбати потужний бойлер. Важливо вміти розрахувати кількість витрачається води, наприклад, щоб прийняти душ, в середньому потрібно 50-55 літрів води, 5-10, щоб вимити руки, тому резервуар повинен помістити бажаний вами обсяг води.

Сьогодні різноманітність бойлерів дивує, сучасні технології з кожним роком удосконалюють бойлери для зручності користування. Ви можете купити бойлер з різними режимами, автоматичним нагріванням, ручним включенням. Завдяки управлінню, ви можете тримати під контролем температуру, об'єм води, рівень наповненості самого резервуара. На самому корпусі розміщені дисплеї і кнопки для управління.

Таким чином, купивши бойлер, ви назавжди забудете про проблеми з гарячою водою, а також отримаєте досвід співпраці з нашою компанією.