Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Інсталляціі

Показано 1 по 40 з 377 (Всього сторінок 10)


Останні відгуки
Інсталляціі

 

У багатьох термін «інсталяція» асоціюється з дивовижними скульптурами, і це не дивно, так як з'явилося це поняття, що припускає під собою з'єднання воєдино окремих, часом навіть не поєднуваних один з одним, предметів, в єдине ціле, спочатку саме в мистецтві.

Що являють собою сантехнічні інсталяції?

Згодом цей термін почали застосовувати до високотехнологічних комплексів, що дозволяє здійснювати прихований підвісний і підлоговий монтаж різного сантехнічного обладнання. Вся справа в тому, що сантехніка нового покоління, як правило, передбачає компактний монтаж із застосуванням вбудованих інсталяційних систем і «маскуванням» всіх підводяться до неї комунікацій. Саме це дозволяє втілювати в життя сучасні концепції лаконічного дизайну ванних кімнат і санвузлів, надаючи тим самим безліч можливостей для планування, мабуть, найбільш відвідуваного приміщення будь-якого житла.

На сьогоднішній день, сантехнічні інсталяції користуються популярністю і це нітрохи не дивно, так як вони надають масу можливостей в плані обладнання ванної кімнати. Саме інсталяції дозволяють в найкоротші терміни надійно монтувати підвісне і підлогове сантехнічне обладнання, таке як унітази, умивальники, біде і пісуари.

Купити системи інсталяції та аксесуари до них можна в інтернет-магазині «Dush.com.ua», де всі представлені товари є практично еталоном співвідношення «ціна-якість».

Переваги інсталяцій

Сантехнічні інсталяції - це одне з небагатьох «пристосувань», що дозволяють оптимізувати ванну кімнату і візуально збільшити її вільний простір. За рахунок мобільності монтажу можна як завгодно експериментувати з розташуванням сантехнічного обладнання. Це можливо завдяки тому, що інсталяції не прив'язані до конкретного місця і жодним чином не залежать від інших комунікацій. З їх допомогою можна втілити в життя навіть найсміливіші дизайнерські концепції. Плюс до всього, за рахунок прихованої установки труб можна раз і назавжди вирішити одну дуже актуальну для санвузлів проблему - скупчення бруду в важкодоступних місцях. Таким чином, до «плюсів» сантехнічних інсталяцій можна віднести:

  • високий рівень гігієнічності;
  • економію простору в приміщенні;
  • практичність;
  • відносну простоту монтажу.

Проте, головна їхня перевага полягає саме в тому, що їх використання дозволяє приховати видимі комунікації, сливи і труби.

Варто відзначити, що існують сантехнічні інсталяції як для капітальних, так і для некапітальних стін, під оштукатурювання або під обмурівку.

Ще один важливий плюс інсталяцій полягає в тому, що вони дозволяють скоротити витрату води, та й механізми змиву функціонують практично безшумно.

Пропозиції від інтернет-магазину

Придбати сантехнічні інсталяції та аксесуари до них можна в інтернет-магазині «Dush.com.ua», асортимент і ціни на товари якого вас приємно порадують. Висока якість в поєднанні з актуальністю всіх представлених моделей - це далеко не всі переваги реалізуються нами інсталяцій, до того ж наявність сервісів порівняння і сортування товарів по ряду критеріїв максимально спростять пошук і підбір відповідного варіанту.

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками сантехнічного обладнання, тому на усі товари надається гарантія.