Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Кухонні мийки

Показано 1 по 40 з 598 (Всього сторінок 15)


Останні відгуки
Кухонні мийки

 

У XXI столітті кухонна раковина вже давно перестала бути просто мийкою, перетворившись в повноцінне робоче місце, до вибору якого слід ставитися з не меншою відповідальністю, ніж до вибору унітазу або ванни. Важливо розуміти, що тільки якісна кухонна мийка здатна прослужити вірою і правдою не одне десятиліття. Якраз такі можна знайти в інтернет-магазині «Dush.com.ua».

Класифікація кухонних мийок

Уже давно канули в Лету часи, коли даний вид сантехнічного обладнання для кухні був однотипним. Сьогодні мийки відрізняються не тільки за конструкцією і матеріалом, але і типом установки, кількості чаш і кольором.

Мабуть, основний критерій вибору мийки - це спосіб її монтажу в стільницю. Залежно від цього, кухонні раковини бувають:

  • інтегровані;
  • врізні;
  • накладні.

Перша група передбачає монтаж, при якому бортик мийки може бути вище, нижче, або на одному рівні з поверхнею стільниці. Більш звичним для споживача є саме другий варіант, адже врізні мийки підходять для кухонних гарнітурів із загальною стільницею, найбільш поширених в сучасних інтер'єрах «святая святих» будь-якої домогосподарки. Що ж стосується накладних кухонних раковин, то вони як не можна краще підходять для недорогих гарнітурів, які передбачають окремі тумби, покриті стільницями.

Мийка з однією або двома чашами?

З точки зору практичності, безумовно, дві чаші у мийки краще, ніж одна. Подвійні кухонні раковини дозволяють виконувати одночасно кілька справ. Наприклад, одну чашу можна використовувати суто для миття посуду, в той час як іншу - в якості «резервуара» для миття овочів, зелені і фруктів. Зрозуміло, що для таких моделей мийок доцільне використання змішувача з поворотним або висувним виливом. Що ж стосується мийок з однією чашею, то вони вважаються класикою.

Варто відзначити, що існують моделі і з трьома чашами, найменша з яких часту відводиться під розморожування продуктів, що зберігаються в морозильних камерах.

Що враховувати при виборі мийки для кухні?

Проте, кількість чаш - це не єдине, що слід враховувати при виборі кухонного миття. Зокрема, важливим критерієм є наявність / відсутність ребристого «крила», призначеного для сушіння посуду та продуктів.

Крім цього, вибираючи раковину для кухні, важливо звертати увагу на:

  • матеріал. Якщо умивальники часто виробляються з санфарфора і санфаянса, то мийки для кухні - з натурального каменю або металу. Це обумовлено тим, що дані матеріали характеризуються меншою сприйнятливістю до механічних впливів і коливань температур;
  • розміри, які безпосередньо залежать від габаритів самої кухні. Погодьтеся, в приміщенні 2х3м мийка з 2-ма чашами і 30-сантиметровими «крилами» буде виглядати, м'яко кажучи, недоречно;
  • місце установки, яке доцільно вибирати безпосередньо в процесі придбання кухонного гарнітура;
  • стиль. Кухонна мийка не повинна виділятися із загального стилю кухні.

Де купити кухонну мийку?

Придбати кухонну мийку найкраще в інтернет-магазині «Dush.com.ua». Це дозволить не тільки бути впевненим у високій якості обраного сантехнічного вироби, а й отримати неабияку вигоду в плані економії, так як ціни на всю представлену на сайті продукцію більш ніж демократичні, що вигідно відрізняє наш web-маркет на тлі інших інтернет-магазинів. Плюс до всього, широкий асортимент і зручний інтерфейс сайту перетворюють процедуру вибору і замовлення в швидкий процес, що не вимагає особливих зусиль.