Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Опалення

Уточнити пошукОстанні відгуки
Опалення

 

Кожна людина прагне до того, щоб в його житлі було тепло, комфортно і затишно. Істотна роль в цьому відводиться психологічній атмосфері в сім'ї, однак, значення опалювального обладнання також не варто применшувати. З приходом холодів багато хто починає замислюватися про покупку котлів, конвекторів та водонагрівачів, так як централізоване опалення є далеко не всім, та й часом його якість залишає бажати кращого.

Що пропонує наш інтернет-магазин своїм клієнтам?

Купівля опалювального обладнання в нашому web-маркеті може стати справжнім порятунком як для власників заміських і приватних будинків, так і для мешканців багатоквартирного сектора, де централізоване опалення не забезпечує комфортні температурні показники. Крім того, маючи власний котел або бойлер, вам не будуть страшні ніякі збої в подачі гарячої води.

Купити опалювальне обладнання в «Dush.com.ua» - значить, отримати впевненість у те, що у вашому домі завжди буде тепло і комфортно. У нашому каталозі є наступні товари:

  • підлогові і настінні електричні конвектори;
  • газові та електричні настінні котли;

Вибираємо опалювальне і водонагрівальне обладнання

Вибір опалювального і водогрійного обладнання на сьогоднішній день настільки великий, що серед такого розмаїття не дивно і розгубитися. Щоб не помилитися з вибором, потрібно вирішити для себе ряд нюансів, відповівши на такі питання:

  1. Де планується установка опалювального обладнання, і в яких умовах воно буде працювати?
  2. Якщо є необхідність в підігріві води?
  3. Яке джерело теплової енергії доступний?

Від відповідей на ці питання і залежить, яке обладнання варто придбати: газове або електричне, підлогове або настінне. Мабуть, що визначає момент у виборі - це тип доступного палива. Купуючи електричної котел або конвектор, незайвим буде переконатися в надійності електропроводки і відсутності проблем з електропостачанням. Газове обладнання вважається класикою, до того ж характеризується такими перевагами, як екологічність, високий ККД, економічність і надійність. Зрозуміло, що для негазифікованих районів такий варіант не підійде.

При бажанні купити конвектор або водонагрівач можна і в спеціалізованому магазині, проте, здійснюючи покупку через dush.com.ua, ви економите не тільки свого часу, але і гроші. Ми здійснюємо доставку в усі регіони України, надаючи на всю реалізовану техніку гарантію. У нас не складе труднощів підібрати оптимальне рішення як для опалення, так і для гарячого водопостачання.

Переваги інтернет-магазину

У каталозі «Dush.com.ua» представлено опалювальне і водонагрівальне обладнання таких виробників, як Atlantic, WESTEN, TENKO, BAXI, Classic, ROUND і Sakura, які є чудовим прикладом оптимального співвідношення «ціна-якість».

У нашому інтернет-магазині ви без зусиль знайдете всю цікаву для вас інформацію щодо технічних характеристик бойлерів, конвекторів та котлів, побачите ціни, відгуки покупців і фотографії. Підібрати підходящий варіант також не складе труднощів через наявність сервісу порівняння і можливості сортування товарів за ціною, виробнику, способу установки, виду енергоносія і т. Д. При необхідності з вами завжди можуть зв'язатися наші консультанти і дати вичерпні відповіді на всі ваші запитання.