Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Інформація про доставку та оплату

Україна - Вартість за тарифами поштового оператора.

Київ - Доставка безкоштовна, якщо сума замовлення перевищує 5000грн. До 5000грн вартість доставки 100грн.

Також ви завжди можете оформити самовивіз товару з нашого магазину за адресою Україна, м Київ, вул. Миропільська, 39.

Після відправки товару через поштового оператора Нова Пошта на телефон вказаний при оформленні замовлення вам буде надіслано номер накладної за яким ви можете відстежити статус вашої посилки на сервісі Нової пошти.

Коли товар прибуде в відділення Нової пошти і буде доступний до отримання, вам прийде додатково повідомлення про те що товар доступний до отримання. Якщо ви замовили адресну доставку (доставка до вашого будинку) Нова Пошта уточнить час отримання товару.

Оплата товару Київ - оплатити товар можна готівкою кур'єру в Києві під час отримання товару або готівкою в нашому магазині. Україна - ви можете оплатити товар післяплатою під час отримання (до вартості товару Нова Пошта додасть 2% комісії від повної суми замовлення) Оплата карткою - ви можете вибрати спосіб оплати (Liqpay CHECKOUT) і оплатити товар Онлайн задопомогою вашої банківської карти Visa або Master Card.

Повернення товару належної якості, який з якихось причин не сподобався (враження не перевершили очікування, очікував більшого від товару і інше) замовнику, змінюється / повертається протягом 14 днів відповідно до ст. 9 ЗУ «Про захист прав спожівачiв».

Увага! У разі повернення товару, всі витрати з перевезення лягають на клієнта (покупця), в тому числі витрати на доставку товару, якщо товар був переміщений з іншого міста, спеціально під покупця (клієнта). При отриманні товару клієнт автоматично погоджується з усіма умовами повернення товару.