Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Умивальники

1600грн
1799грн
4437грн
2899грн
2399грн
3973грн
1073грн
1595грн
1160грн
1128грн
677грн
5224грн
2001грн
11426грн
5900грн
5900грн
3218грн
4437грн
4437грн
1740грн
2929грн
4437грн
4437грн
4437грн
7192грн
1595грн
559грн
524грн
Показано 1 по 28 з 601 (Всього сторінок 22)


Останні відгуки
Умывальники

 

Интерьер ванной комнаты невозможно представить без такого сантехнического оборудования как умывальник, он же раковина. Ввиду того, что данный атрибут всегда находится на виду, и рассчитан на многократное использование в течение 365 дней в году, он должен иметь по меньше мере эстетичный внешний вид, а также быть практичным и удобным.

Всем этим качествам как нельзя лучше соответствуют умывальники фирм Ravak и Villeroy&Boch, приобрести которые можно в нашем интернет-магазине «Dush.com.ua». Выбор моделей настолько огромен, что у нас каждый найдет для себя наиболее подходящий вариант, к тому же цены на все представленные товары достаточно демократичны.

Классификация умывальников

Условно все умывальники можно разделить на несколько видов.

 1. За способом установки на:
  • підвісні (раковини-консолі);
  • типу «тюльпан» (сантехніка);
  • вбудовані;
  • накладні.
 2. За матеріалом виготовлення:
  • кераміка (санфарфор, санфаянс);
  • метал;
  • скло;
  • натуральний камінь;
  • штучний камінь.
 3. За формою:
  • круглі;
  • овальні;
  • квадратні;
  • прямокутні.

Варто зазначити, що перший з перерахованих вище класифікаційних ознак є основним. Як уже зазначалося, тип установки обмежений всього 4-ма варіантами.

 1. Раковини-консолі, які передбачають кріплення до стіни за допомогою кронштейнів. Такі умивальники гарні для маленьких ванних кімнат, з огляду на те, що візуально збільшують простір і не займають багато місця. До недоліків можна віднести хіба що видиму систему зливу.
 2. Умивальники на п'єдесталі, відмінною рисою яких є наявність підставки, що приховує підведені до чаші раковини комунікації. По суті, це вдосконалений перший варіант.
 3. Вбудовувані умивальники, які монтуються в тумбу або стіл, утворюючи тим самим під чашею невелику шафку.
 4. Накладні раковини, що встановлюються безпосередньо зверху на стільницю. Як правило, виконуються в формі чаші, куба або півсфери.

Поради щодо вибору умивальників

Зрозуміло, що тип і матеріал умивальника - це далеко не єдине, від чого слід відштовхуватися при виборі даного сантехнічного обладнання. Важливо розуміти, що раковина повинна бути в тому ж стилі, що і інша сантехніка у ванній кімнаті.

Варто враховувати і площу приміщення. Зокрема, вбудовані моделі відмінно впишуться в дизайн невеликої ванної кімнати, в той час як умивальники-тюльпани краще встановлювати в просторих приміщеннях.

При виборі обов'язково варто звертати увагу на наявність отворів під кран. Залежно від цього і буде визначатися найбільш підходящий для тієї чи іншої раковини змішувач.

Чому умивальник найкраще купити в «Dush.com.ua»?

Завдяки нашому онлайн-маркету, купити умивальник високої якості за прийнятною ціною стало можливим. Асортимент моделей від таких іменитих виробників сантехнічного обладнання як Ravak і Villeroy & Boch настільки широкий, що, здавалося б, на пошук підходящої раковини може піти ні одну годину. Насправді, підбір варіанту найбільш прийнятного по дизайну, технічним характеристикам і ціною не займе багато часу, зважаючи на наявність сервісів порівняння і сортування товарів.

Плюс до всього, на нашому сайті ви маєте можливість ознайомитися з відгуками покупців, які вже встигли оцінити переваги продукції.

«Dush.com.ua» - це один з небагатьох інтернет-магазинів, який піклується про те, щоб у його клієнтів не було нарікань на якість придбаних товарів. Саме тому ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками, які позитивно зарекомендували себе на ринку сантехнічного обладнання.