Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Змішувачі для ванн

В цій категорії немає товарів.Останні відгуки
Змішувачі для ванн

Ще не так давно існувало всього два типи змішувачів: довгі і короткі. Останні кріпилися безпосередньо над ванною, в той час як довгі - між купіллю і умивальником. На той час люди не були особливо розпещені побутовими зручностями, тому таких змішувачів їм було більш ніж достатньо.

На сьогоднішній день ситуація на ринку сантехнічних виробів кардинально змінилася. Один змішувач на ванну і умивальник вважається вже пережитком минулого, до того ж вибір пристроїв для змішування гарячої і холодної води настільки широкий, що купити змішувач для ванни, максимально відповідає всім запитам, абсолютно не складає труднощів. Широким асортиментом змішувачів для ванн може похвалитися і інтернет-магазин «Dush.com.ua».

Види змішувачів для ванни

Змішувачі для ванн мають досить широку класифікацію.

  1. За типом кріплення: в стіну, на борт ванни і окремо стоячі (підлогові).
  2. За механіці управління: двовентильні і змішувачі.
  3. За типом змішування: виливши, термостат або змішувач.
  4. По комплектації: з душовим гарнітуром або без такого.

У плані специфіки монтажу, найпопулярнішим типом змішувача є кріпиться на борт ванни. В такому випадку виливши може бути обраний абсолютно будь-хто. Подібне виріб являє собою вбудовану конструкцію, монтируемую безпосередньо на корпус ванни. Встановлюються такі змішувачі найчастіше на 3-4 отвори і нерідко передбачають наявність душового гарнітура.

Що ж стосується «стінового» варіанту, то крім простоти його установки, до числа явних переваг можна віднести досить зручну комбінацію, що дозволяє використовувати його в якості засобу як для наповнення ванни, так і для користування душовою лійкою. Підлогові змішувачі більшою мірою підходять саме для окремо стоячих ванн, хоча допускається їх установка і поруч з пристінними моделями. Особливість їх у тому, що кріпляться такі пристрої безпосередньо до підлоги, отже, у ванній кімнаті або санвузлі повинна бути передбачена можливість проведення прокладки труб під підлогою.

Що краще: змішувач або двухвентильний змішувач для ванни?

Якщо розглядати змішувачі для ванни в розрізі механіки управління, то двовентильні моделі цілком можна вважати бюджетним аналогом одноважільних. З їх допомогою змішування води можна виробляти з найбільшою точністю в плані досягнення необхідного температурного режиму. Плюс до всього, в такий спосіб цілком можна регулювати витрату води.

Змішувачі з одним важелем, купити які також можна в нашому інтернет-магазині, набули популярності ще в кінці позаминулого століття, і до цього дня вважаються найбільш зручними в плані використання. Це пояснюється тим, що регулювання тиску води, її температури, здійснюється одним важелем.

Пропозиції від інтернет-магазину

В інтернет-магазині «Dush.com.ua» представлені змішувачі для ванн таких іменитих виробників сантехнічних пристроїв і виробів як HI-NON, IMPRESE, ROZZY JENORI і VOLLE, продукція яких є еталоном оптимального співвідношення «ціна-якість».

Завдяки можливості сортування товарів за ціною, по виробнику та типу, а також сервісу порівняння, що дозволяє зіставити 2 і більше варіантів з метою формування максимально повного уявлення про переваги і недоліки тієї чи іншої моделі, з підбором відповідного змішувача для ванни на нашому сайті труднощів точно не виникне.