Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Змішувачі для умивальника

В цій категорії немає товарів.Останні відгуки
Змішувачі для умивальника

 

З чого починається ранок і закінчується день більшості людей? Правильно, мабуть, з найбільш затребуваною кімнати в будь-якому житлі - ванної кімнати, незмінним атрибутом якої є умивальник. Ніхто не стане сперечатися, що невід'ємною функціональною частиною даного сантехнічного пристосування як раз і є змішувач. Саме від нього залежить рівень комфорту гігієнічних процедур і інших маніпуляцій з водою. Проте, важливість змішувача полягає не тільки в його здатності виконувати суто практичні функції. Зокрема, за рахунок нього можна розставити потрібні акценти в дизайні санвузла або ванної кімнати.

Купити змішувач для умивальника можна в нашому інтернет-магазині «Dush.com.ua», де представлені моделі як чеської компанії Ravak, так і іспанської фірми VOLLE.

Види змішувачів для умивальників

Сучасні змішувачі для раковин є не тільки надійними, але і досить простими сантехнічними пристроями. Компанії, що займають провідні позиції на ринку сантехнічних послуг, постійно вдосконалюють моделі приладів, змішувальних холодну і гарячу воду.

Змішувачі для умивальників умовно можна розділити на 4 види:

  • одноважелі;
  • сенсорні;
  • двовентильні;
  • термостатичні.

Останнім часом найбільшою популярністю користуються саме змішувачі одних важелів для умивальників. І це цілком логічно, так як таке сантехнічне пристрій досить легко працювати, а регулювання тиску і температури води цілком може виконуватися однією рукою. Змішувачі даного типу можуть бути обладнані як керамічними, так і кульовими картриджами. Обидва види є високотехнологічними, але вважається, що пристрій з кульовим механізмом більш гучне.

Двохвентильні змішувачі - старе, надійне рішення. Вони прості в експлуатації і дозволяють більш ощадливо витрачати воду, що особливо актуально при наявності лічильника.

Термостатичні змішувачі - це панель з 2 ручками, одна з яких відповідає за подачу води, а друга - за її температуру. Досить один раз настроїти пристрій, щоб в подальшому воно працювало за цими ж налаштувань. Що ж стосується сенсорних моделей, то вони як не можна краще підходять для умивальників, встановлених в громадських місцях, з огляду на те, що спрацьовують при наближенні / видаленні рук до виливши.

Як вибрати і де купити змішувач для раковини?

Вибираючи змішувач для умивальника важливо враховувати:

  • висоту виливу: високий, середній, низький;
  • довжину виливу: довгий, короткий;
  • тип конструкції виливу: поворотний, статичний;
  • матеріал, з якого виготовлений змішувач (бронза, латунь);
  • матеріал покриття: хром, емаль.

Варто зазначити, що змішувач для умивальника - це не те, на чому варто економити. Краще один раз купити якісну модель провідного виробника сантехнічних виробів, яка прослужить не один рік, ніж кожні 5-6 місяців витрачати гроші на менш дешеві змішувачі з огидним якістю.

Який би різновид змішувача для умивальника ви не вибрали, головною вимогою, безумовно, є якість. Гідні сантехнічні пристрої можна знайти у багатьох виробників. Такі бренди, як VOLLE і Ravak - оптимальний варіант для тих, хто планує придбати сучасний змішувач високої якості за доступною ціною. У нашому інтернет-магазині «Dush.com.ua» представлені як новинки даних виробників, так і більш ранні моделі, які встигли себе відмінно зарекомендувати. Величезний вибір дозволяє кожному підібрати для себе найбільш прийнятний як за ціною, так і за технічними характеристиками варіант.