Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Змішувачі для кухні

В цій категорії немає товарів.Останні відгуки
Змішувачі для кухні

 

Змішувачі для кухні в порівнянні з іншими кранами схильні до максимальному навантаженні. Це те домашнє сантехнічне обладнання, яким користуються не тільки щодня, але і багато разів. Для рядового кухонного змішувача 100 раз відкрити / закрити за день - це не межу, а в сезон консервації і напередодні свят, пов'язаних з масштабною цим їжі, даний показник цілком може досягати позначки 200. Ось чому змішувачі для кухні повинні бути якісними, міцними, надійними і зручними в експлуатації. Якраз такі і пропонує наш інтернет-магазин «Dush.com.ua».

Класифікація кухонних змішувачів за способом монтажу

Залежно від способу монтажу, змішувачі для кухні можуть бути вбудованими і настінними. У плані зручності виграють, безумовно, перші, так як кріпляться такі змішувачі безпосередньо до бортику самої мийки або до кухонної стільниці через спеціально пророблений отвір. Їх монтаж, по суті, передбачає фіксацію до основи з подальшим з'єднанням з водопровідними трубами. На сьогоднішній день на більшості кухонь застосовуються як раз такі змішувачі.

Критерії вибору змішувача для кухні

Кожна господиня розуміє, що кухонний змішувач повинен бути зручним і функціональним. Важливо, щоб управління таким пристроєм було легким, а його слив - поворотним. На що ж орієнтуватися при виборі змішувача для кухні?

  • На форму, розмір і радіус дії виливу.

Його необхідно вибирати з урахуванням розмірів самої мийки. Оптимальним вважається такий змішувач, струмінь від якого потрапляє якраз в центр раковини. Також важливо, щоб він був досить високим і не обмежував рух рук, але при цьому не занадто довгим, щоб вода при максимальному напорі чи розпилювати.

  • На механіку управління.

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються саме змішувачі з одним важелем, що дозволяють з легкістю регулювати напір і температуру води. Плюс до всього, такі крани економлять простір кухні і сімейний бюджет, з огляду на те, що дозволяють витрачати воду більш економно. Але це зовсім не означає, що двохвентильні змішувачі погані, до того ж багато хто звик користуватися саме такими.

Найкраще вибирати латунні моделі, для покриття каркаса яких використовується нікель, а захисним шаром виступає емаль або хром.

  • Можливість регулювання висоти виливу.

Зручність і практичність використання змішувачів з висувним виливом, що з'єднується з корпусом самого виробу гнучким шлангом, здатна оцінити будь-яка домогосподарка. Це дозволяє використовувати воду поза раковини, наприклад, для наповнення відер і високих каструль.

Переваги нашого інтернет-магазину

Завдяки інтернет-магазину «Dush.com.ua», купити змішувач для кухні стало ще простіше. По-перше, оформити замовлення можна, не виходячи з дому, а по-друге, ми подбали про те, щоб процес вибору найбільш відповідної моделі був максимальної комфортним і швидким. Для цього передбачений сервіс сортування товарів за такими критеріями, як ціна, виробник, колір, матеріал і т.д., і сервіс порівняння, що дозволяє зіставляти 2 і більше моделей з технічних і ціновими характеристиками.

До переваг нашого інтернет-магазину, оцінити які ви просто зобов'язані, також можна віднести:

  • широту асортименту;
  • лояльні і конкурентоспроможні ціни;
  • високий рівень сервісу;
  • актуальність всіх представлених моделей в плані дизайну і стилю.

Так що, купуючи змішувачі для кухні у нас, ви точно не пошкодуєте, до того ж, «Dush.com.ua» завжди діє в інтересах покупця, надаючи тільки якісну продукцію виключно перевірених виробників сантехнічних виробів.

 

v