Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Змішувачі для душа

В цій категорії немає товарів.Останні відгуки
Змішувачі для душа

 

Навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що якість змішувача нерідко є запорукою комфортного використання душа. Саме тому до вибору даного сантехнічного пристрою слід підходити з усією відповідальністю, в першу чергу, звертаючи увагу на його характеристики і якість виконання.

На сьогоднішній день вибір змішувачів для душу просто величезний і асортимент нашого інтернет-магазину «Dush.com.ua» явне тому підтвердження. У нас ви знайдете сантехнічні вироби на будь-який смак і бюджет, та й рівень сервісу вас приємно здивує.

Класифікація душових змішувачів

Модифікацій змішувачів для душу, як уже говорилося, досить багато, тому не дивно, що класифікація даних сантехнічних пристроїв дуже велика. Встановлюються душові змішувачі виключно на стіну, а від аналогічних пристроїв, призначених для ванн, їх відрізняє в першу чергу відсутність виливу. Класифікувати змішувачі для душа прийнято за двома основними критеріями:

  1. за типом монтажу: зовнішні і вбудовані (приховані).
  2. з механіки управління: одні важелі, джойстики та двовентильні, термостати.

Зовнішні і приховані змішувачі для душа: відмінності і переваги

По суті, перша ознака є головним і принциповою відмінністю душових змішувачів. Зовнішні змішувачі, як зрозуміло з назви, монтуються таким чином, що всі їх складові, за винятком системи підведення гарячої і холодної води, виявляються ззовні. Таке розміщення досить зручно, адже, наприклад, заміна вийшла з ладу деталі не пов'язана з якими-небудь труднощами. До переваг душових змішувачів даного типу можна також віднести:

  • простоту монтажу;
  • широту асортименту, що дозволяє підібрати змішувач для будь-якого з дизайну інтер'єру душового куточка;
  • доступність моделей з різних цінових категорій.

Що ж стосується вбудованих (прихованих) душових змішувачів, то їх монтаж передбачає, що зовні залишається тільки важіль для регулювання натиску і температури води, і безпосередньо душова лійка. Основний плюс таких конструкцій полягає в автономності їх складових. Іншими словами, лійку можна розмістити в будь-якій точці стіни, незалежно від місця розташування важеля управління. Безумовно, установка таких змішувачів більш трудомістка, ніж зовнішніх, але легкість їх збирання і ефектність зовнішнього вигляду варті того.

Матеріали виготовлення

На сьогоднішній день не так вже й багато матеріалів, з яких можна отримати якісний, довговічний і зовні привабливий душовою змішувач. Найчастіше для їх виробництва використовується латунь - сплав міді та цинку, який нейтральний до впливу води і містяться в ній солей. Непогано, коли всі деталі кріплення, а також механізми регулювання виготовляються з нержавіючої сталі.

Що ж стосується покриття, то краще хрому в цьому плані немає, так як він є антибактеріальним матеріалом, здатним своїм холодним відтінком «оживити» будь-який інтер'єр ванної кімнати. Емаль - також прийнятний варіант в якості матеріалу для покриття, до того ж тільки вона дозволяє стилізувати душові змішувачі під золото, бронзу, мармур.

Чому змішувачі для душа варто купувати в нашому інтернет-магазині?

Купити змішувач для душа правильніше за все буде саме в нашому інтернет-магазині «Dush.com.ua». По-перше, сервіси порівняння і сортування товарів по ряду характеристик допоможуть швидко визначитися з вибором, а по-друге, тільки у нас ви можете придбати душові змішувачі чеської компанії Ravak і іспанського виробника сантехніки VOLLE за доступними цінами.