Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Змішувачі для біде

В цій категорії немає товарів.Останні відгуки
Змішувачі для біде

 

Установка в санвузлах сидячих ванночок, призначених для гігієни «інтимних» місць, останнім часом стає все більш популярною і затребуваною. У той час як одні люди досить скептично ставляться до даного сантехнічного пристрою, інші - цінують його за практичність і зручність. У будь-якому випадку, без змішувача біде існувати не може, причому його конструктивне виконання нерідко визначається зручністю використання всього сантехнічного пристрою як такого.

Змішувачі для біде: особливості конструкції і управління

Змішувачі для біде за своїм зовнішнім виглядом, функціональним і технічним характеристикам, мало чим відрізняються від інших аналогічних пристроїв. Проте, наявність однієї важливої особливості дозволило виділити їх в окремий клас. Мова йде про спеціальний аераторі, оснащеному кульковим шарніром, що дозволяє змінювати напрямок потоку (струменя) води, роблячи тим самим застосування біде ще більш комфортним.

 Змішувачі для біде розрізняються як способом кріплення і місцем установки, так і технічними характеристики. При виборі важливо враховувати той факт, що «резервуари» для інтимної гігієни розрізняються за способом подачі води в чашу, в ванночку, а значить, змішувач потрібно підбирати під конкретне біде. Такі пристрої характеризуються особливими функціями і індивідуальною формою, а також можуть мати різні змінні наконечники.
 

З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що змішувачів для біде притаманні такі особливості:

  • наявність аератора, що відповідає за розпорошення води;
  • можливість зміни напрямку потоку (струменя) в великому діапазоні;
  • плавне регулювання натиску і температури води;
  • наявність додаткових «сервісів» (термостата, насадок).

Класифікація змішувачів для біде

Залежно від конструкції, змішувачі для біде, втім, як і інші аналогічні сантехнічні пристрої, діляться на:

  • двовентильні;
  • одноважелі;
  • безконтактні (оснащені фотоелементом).

Оптимальним варіантом вважаються саме змішувачі з одним важелем, які, з огляду на наявність лише однієї обертається рукоятки, досить прості в застосуванні. Двохвентильні моделі хоч і вимагають трохи більше зусиль під час налаштування оптимальної температури і напору води, є також досить популярними, до того ж вони нерідко виконуються в дизайнерському стилі.

Безконтактні сенсорні змішувачі - найдорожчі моделі для біде, які з'явилися на українському ринку відносно недавно.

Що слід врахувати при виборі?

Правила вибору змішувача для біде мало чим відрізняються від тих, якими варто керуватися при виборі змішувача для умивальника або ванни. В першу чергу, важливо визначитися з найбільш підходящим саме вам способом регулювання і управління змішувачем. По-друге, врахувати якість виробу, яке багато в чому визначає матеріал, який використовується при виробництві змішувача.

У сучасній сантехніці найкраще себе зарекомендувала латунь з верхнім хромованим або нікелевим покриттям, «на п'яти» якої наступають керамічні моделі.

Пропозиції від інтернет-магазину

Інтернет-магазин «Dush.com.ua» пропонує широкий вибір змішувачів для біде таких відомих фірм як VOLLE, Ravak і Villeroy & Boch. Завдяки зручним сервісів сортування і порівняння характеристик товарів, на пошуки відповідної моделі, максимально відповідної вашим запитам, які не піде багато часу. До того ж, конкурентоспроможні ціни і високу якість всіх представлених змішувачів для біде неабияк підкуповують.

її ранні моделі, які встигли себе відмінно зарекомендувати. Величезний вибір дозволяє кожному підібрати для себе найбільш прийнятний як за ціною, так і за технічними характеристиками варіант.

v