Українська
Україна, м. Київ
Миропільська 39
info@dush.com.ua

Окремостоячі змішувачі

В цій категорії немає товарів.Останні відгуки
Окремостоячі змішувачі

 

Приходячи додому з роботи, кожна людина прагне до відпочинку і релаксу, в чому відмінно допомагає ванна кімната. Саме сюди спрямовуються, щоб помити руки перед їжею, прийняти душ і поніжитися в розслаблюючій ванні. З цієї причини вибір сантехніки, і змішувачів зокрема, грає дуже важливу роль. У плані зручності і практичності серед таких приладів для ванн немає рівних окремостоячим змішувачів. Придбати такі можна в «Dush.com.ua», де широта асортименту, зручна навігація і демократичні ціни здатні підкупити навіть тих, хто скептично ставиться до покупок в інтернет-магазинах.

Підлоговий змішувач в інтер'єрі санвузла

З огляду на те, що все окремостоячі змішувачі передбачають встановлюється під підлогою, їх нерідко називають підлоговими. Головна їхня перевага в тому, що вони забезпечують неймовірну свободу в плані проектування простору санвузла, дозволяючи самостійно приймати рішення з приводу місця розміщення ванни і пристрої для її наповнення.

Монтаж окремо стоячих змішувачів найбільш доречний у великих за площею ванних кімнатах і санвузлах з нестандартним плануванням, наприклад, передбачає установку відразу двох ванн. Не останню роль відіграє і можливість проведення прокладки труб під підлогою. Помилково вважати, що установка підлогових змішувачів доцільна тільки в разі з окремими ваннами. Їх цілком можна розташувати і поруч з пристенной ванній, безумовно, якщо навколишній її простір і форма це дозволяють.

Якщо розглядати даний прилад в плані сполучуваності зі стилем інтер'єру, то підлогові крани найбільш доречно виглядають в ванних кімнатах, виконаних в англійському стилі, хай-тек і ретро.

Особливості конструкції окремо розташованих змішувачів

Зовні такі змішувачі виглядає досить компактно і лаконічно. Вони можуть мати як дві, так і одну стійку. В останньому випадку труби для подачі холодної і гарячої води встановлюються разом. У моделях з двома стійками - окремо. «Одноногий», як правило, є важелі моделі, в той час як «двоногі» оснащуються регулювальними вентилями для включення окремо гарячої і окремо холодної води.

Складається прилад з двох частин:

  • функціонального внутрішнього механізму;
  • зовнішньої частини, яка передбачає змішує пристрій, душову лійку і вилив.

Переваги підлогових змішувачів

За рахунок того, що механізм отдельностоящего змішувача монтується в підлогу, приховати труби і деталі з'єднань не складає труднощів. В цьому власне і полягає основна перевага даного типу сантехніки. Але як би парадоксально це не звучало, одночасно в цьому і головний її «недолік», адже проведення такого монтажу, що передбачає підведення труб по підлозі, досить трудомісткий, і під силу виключно професіоналам.

Варто відзначити, що додатковою перевагою таких змішувачів для ванн є захист від ураження зворотним струмом, який цілком може пройти по воді. Плюс до всього, багато моделей окремо стоячих змішувачів мають режим, який дозволяє більш економно використовувати воду.

«Плюси» здійснення покупок в «Dush.com.ua»

Купити підлогові змішувачі, ціни на які в нашому інтернет-магазині варіюються в досить широкому діапазоні, тепер не проблема. У нас ви напевно підберете варіант, який максимально відповідає вашим вимогам в плані ціни, якості, технічних характеристик і дизайну. Плюс до всього, в разі необхідності, ви завжди можете зв'язатися з нашими консультантами, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

 

v